Nadchodzi nowy Windows11?

Microsoft zapowiedział nowości.
Nadchodzi nowy Windows11?

Microsoft zapowiada nowości związane ze swoim sztandarowym systemem Windows 10.

Do tej pory wszystko wskazywało na to, że Windows 10 zostanie z nami na zawsze, Microsoft obiecywał, że będzie nieustannie rozwijać i aktualizować tę wersję systemu, ale najnowsza zapowiedź producenta zasiała ziarno niepewności w branży. Nadchodzi Windows 11?

 

Najnowszy event Microsoftu zaplanowany jest na 24 czerwca i to od wpisu na Twitterze zaczęły się wszystkie spekulacje. Bardziej dociekliwi obserwatorzy doszukują się liczby 11 w nienaturalnym cieniu padającym z okna na animacji. Na prezentację Windowsa 11 wskazywać ma również planowana godzina rozpoczęcia prezentacji, która została zaplanowana na 11:00. 

 

 

Czy już pora na nowy system?

 

windows 11

 

Dotychczasowy produkt Microsoftu wkrótce będzie obchodzić urodziny, tak Windows 10 ma już sześć lat!
Od pierwszej do ostatniej aktualizacji "Dziesiątka" bardzo się zmieniła, niektórzy twierdzą, że to zupełnie inne systemy.
 
Podczas majowej konferencji CEO Microsoftu Satya Nadella powiedział "Wkrótce udostępnimy jedną z najważniejszych aktualizacji systemu Windows na przestrzeni ostatniej dekady, aby odblokować nowe możliwości dla programistów i twórców", a sam wiceprezes firmy, Yusuf Mehdi wspomina na Twitterze, że "nie był tak podekscytowany od czasów Windowsa 95".
 
 
Nie jest więc jasne, co nas czeka, pozostaje nic innego jak czekanie na event zaplanowany pod koniec czerwca, mamy nadzieję, że Microsoft zaskoczy nas pozytywnie.
 
Zaplanowane wydarzenie firmy Microsoft znajdziecie pod adresem: https://www.microsoft.com/en-us/windows/event
 

Autor Daniel Chełmowski